Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn stanowi ilością samej z najznaczniejszych sił ubezpieczeniowych na świecie. Na lokalnym sektorze marka ta istnieje z 2006 roku a bawi się wielkim oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje duży wybór usług ubezpieczeniowych, w tymże ubezpieczenia materialne i decydowanie aktywami. Z zmiany użytkownicy indywidualni zlokalizują w jej ofercie ubezpieczenia na spędzanie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe oraz dużo nowych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje niemało niezwykle różnorodnych wyjść w kierunku zabezpieczeń na utrzymanie, jakie uważają bronić nas także krajową rodzinę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe wyniki w bieżącej liczbie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – troska i inwestowanie

Plan Elastyczny jest możliwością, jaka wywołuje właśnie ważne lokum w porządku zabezpieczeń na bycie. Stanowi więc polisa, która łączy funkcję ochronną i inwestycyjną. Niestety dopiero zabezpiecza przyszłość swoich bliskich, kiedy trafi do polskiej śmierci, ale też zwraca szansę inwestowania pieniądza w konstrukcjach wybranej formy inwestycyjnej czy przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam stanowi o przekroju oraz okresie życia polisy, oraz w konstrukcjach umów pomocnych może rozszerzyć ją na opiekę dodatkowo w przykładu wielkiej choroby lub wypadku.

Plan Uniwersalny – zabezpieczenie i zabieranie

Aktualna kolekcja AXA również planuje na punktu zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego a umożliwia możliwość inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Zresztą w konstrukcjach Planu Uniwersalnego ubezpieczony może składać oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Że osoba ubezpieczona umrze przed wyjściem czasu trwania polisy, jej rodzina uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całą kwotę polisy, jeżeli jej zaleta jest większa niż ilość ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na wagę potrzeb, czyli Plan Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA to specjalnie pomysłowe wyjście dla osób, jakie chcą zbudować kompleksowy, indywidualnie wybrany do dzisiejszych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego celu możemy połączyć kilka sposobów zabezpieczeń oraz spłacać za nie jedną składkę. Możliwość ta śmie nie tylko zabezpieczyć swoich ukochanych na wypadek naszej śmierci, przecież jeszcze dbać ich zdrowie a spędzanie. Plan zawiera i finansową ochronę naszego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców czy w chwili zdobycia w męskie bycie.

Gdy dobrać najodpowiedniejszą propozycję?

Wymienione wysoce plany więc raptem trochę przypadków z cennej propozycji tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na rośnięcie, turystyczną, komunikacyjną, lub jeszcze wypadkową powinny zetknąć się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.